Fenerbahçe Taraftar Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fenerlilerin En Büyük Taraftar Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Kimse Girmioooo
"Beraberlikten memnun değilim" I_icon_minitime3/9/2008, 12:11 tarafından ardaskoc
Sitemize birkaç gündür ardaskoc ( Admin ) dışında ve misafirler dışında kimse girmiyor. Misafirlerimize ve ardaskoc'a teşekkür ederiz.

Yorum: 0
"Luis ilk hedefini gerçekleştirdi
"Beraberlikten memnun değilim" I_icon_minitime28/8/2008, 14:30 tarafından ardaskoc
Marca gazetesi, ''Avrupa, Luis'i bekliyor'' ifadesini başlığında kullanarak, ''okçu'' lakaplı Güiza'nın Partizan karşısında ''büyük bir oyun çıkardığını'', sarı lacivertlilerin ilk golüne katkıda bulunup, Alex'in golünün asistini verdiğini belirtti. Marca, ''Bu Şampiyonlar Ligi, Luis ve Güiza için savaşa ilk defa katılım olacak'' değerlendirmesini yaptı.

AS gazetesi de ''Luis, Fenerbahçe'yi …

Fenerbahçe'den rekor kombine satışı!
"Beraberlikten memnun değilim" I_icon_minitime28/8/2008, 14:29 tarafından ardaskoc
Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, taraftarların kombine kartlara yoğun ilgi gösterdiği belirtilerek, şunlar kaydedildi:
''Geçtiğimiz sezon 24.013 Kombine Kart satılırken, satışı devam eden kombinelerde bu rakam sezon başında 30 bine ulaşmış bulunuyor. Taraftarımıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.''

En son konular
» Kasım Ayının Üyesi
"Beraberlikten memnun değilim" I_icon_minitime27/12/2008, 20:55 tarafından ardaskoc

» Temmuz Ayının Üyesi
"Beraberlikten memnun değilim" I_icon_minitime29/11/2008, 13:11 tarafından rock angel

» Ağustos Ayının Üyesi
"Beraberlikten memnun değilim" I_icon_minitime29/11/2008, 13:10 tarafından rock angel

» Eylül Ayının Üyesi
"Beraberlikten memnun değilim" I_icon_minitime29/11/2008, 13:10 tarafından rock angel

» Ekim Ayının Üyesi
"Beraberlikten memnun değilim" I_icon_minitime2/11/2008, 18:45 tarafından ardaskoc

» Kimse Girmioooo
"Beraberlikten memnun değilim" I_icon_minitime3/9/2008, 12:11 tarafından ardaskoc

» Sizinkiler
"Beraberlikten memnun değilim" I_icon_minitime1/9/2008, 11:17 tarafından ardaskoc

» "Luis ilk hedefini gerçekleştirdi
"Beraberlikten memnun değilim" I_icon_minitime28/8/2008, 14:30 tarafından ardaskoc

» Fenerbahçe'den rekor kombine satışı!
"Beraberlikten memnun değilim" I_icon_minitime28/8/2008, 14:29 tarafından ardaskoc

En iyi yollayıcılar
ardaskoc
"Beraberlikten memnun değilim" I_vote_lcap"Beraberlikten memnun değilim" I_voting_bar"Beraberlikten memnun değilim" I_vote_rcap 
rock angel
"Beraberlikten memnun değilim" I_vote_lcap"Beraberlikten memnun değilim" I_voting_bar"Beraberlikten memnun değilim" I_vote_rcap 
CEKO
Matej(A)gucuk
Istatistikler
Toplam 10 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: mert ali

Kullanıcılarımız toplam 183 mesaj attılar bunda 118 konu
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Dost Sitelerimiz
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 9 kişi 26/9/2018, 01:01 tarihinde online oldu.

"Beraberlikten memnun değilim"

YazarMesaj
ardaskoc
Fenerbahçe Başkanı
Fenerbahçe Başkanı
ardaskoc

Erkek
En sevdiğim futbolcu : Semih Şentürk
Lakap : Panter
Adınız : Arda
Soyadınız : Koç
Özel Kullanıcı Başlığı : BurhanJunior
Ruh Hali : "Beraberlikten memnun değilim" Gevezemo3
Uzakta Bilgisi : Burada
Uzakta Nedeni : Yok
Rep Puanı : 905433
Fenerbahçe\'de en sevdiğiniz oyuncu? : 38-İlhan Parlak
Siteyi size kim tavsiye etti? : Kendim Smile

"Beraberlikten memnun değilim" Empty
MesajKonu: "Beraberlikten memnun değilim"   "Beraberlikten memnun değilim" I_icon_minitime14/8/2008, 12:13

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunun ilk maçında FK Partizan karşısında aldıkları 2-2'lik sonuçtan memnun olmadığını ancak sonucun rövanş için fena bir skor olmadığını ifade etti.

İspanyol teknik adam maçtan sonra yaptığı değerlendirmede, şunları söyledi:
''İlk 20-25 dakika Partizan takımı gerçekten bizi şaşırtan bir futbol sahaya koydu. Hızlı başlayıp iyi oynadılar. Daha sonra yavaş yavaş toparlandık ataklar geliştirdik. Mücadele etmeye başladıktan sonra gol bulduk ve daha fazla pozisyon üreten ekip bizdik. Sonuçtan normal olarak çok memnun değilim. Ben her zaman kazanmak isteyen, bunu görmek isteyen bir teknik adamım. Yine de fena sonuç değil.''

Dünkü basın toplantısında beraberliğin kendileri için bir avantaj olmayacağı ifadeleri hatırlatılan Aragones, ''Tekrar söylüyorum, ben hiçbir zaman beraberlik gibi sonuçlardan memnun olmayan insanım. Kazanmalıydık. Her şeyi yaptık ama kazanamadık. Deplasmanda attığımız 2 gol de önemli. Bu tip turnuvalarda başarılı bir sonuç diyebiliriz'' diye konuştu.

Kazım'ın oyundan alındıktan sonra yedek kulübesinde formasını yere attığının görüldüğü ifade edilerek bir problem olup olmadığı sorulan Aragones, ''Bunu çok göremedim. Ama görseydim daha farklı bir tepki verebilirdim'' dedi.

"TURU GEÇEN TARAF BİZ OLACAĞIZ"
Öte yandan Luis Aragones maç sonunda canlı yayında da açıklamalarda bulundu. Tecrübeli teknik adamın açıklamalarından Ajansspor.com'un derledikleri şu şekilde:

"İlk 2 golü biraz da hediye ettik. Çok fazla bilinçsiz oynadık. O arada kötüydük. Daha sonra toparlanmasını bildik. Golleri de bulduk sonrasında da daha iyi oynayan taraf bizdik. Bizim kendi yaptığımız hatalar başımıza iş açtı. Topu çok fazla ve çok erken kaybettik. Kendi hatalarımızdan dolayı kaybettiğimiz toplardan goller geldi. Özellikle beraberlikten memnun değilim. Burada kazanabilirdik. 1-2 pozisyonumuz vardı. Onları değerlendirmeliydik. Orada golleri bulsaydık kazanacaktık. Ama İstanbul'da etkili bir oyun sergileyip turu geçen taraf biz olacağız. Emre iyi oynadı ama rövanş maçından sonra bakacağız nasıl olacak."

-TERCÜMAN SORUNU-
Öte yandan Partizan Kulübü'nün basın toplantılarında Türkçe tercüme için görevlendirdiği kişinin bozuk tercümesi ve zaman zaman Aragones ile yaşadığı diyalog gülüşmelere neden oldu.

Fenerbahçe kafilesi Partizan Stadı'ndan ayrılarak, İstanbul'a gitmek için Nikola Tesla Havalimanı'na hareket etti.

Kaynak: Ajansspor
https://fbtaraftarsitesi.yetkin-forum.com

"Beraberlikten memnun değilim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-